Hotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA :::

Hotel VLTAVA-BEROUNKA / Mariánské Lázně

Hotel Vltava - Berounka je umístěn na okraji lesoparku, v blízkosti lázeňského centra a kolonády. Hotel je situovaný ve velmi klidné části města a to na souběžné ulici k Hlavní třídě, která tvoří centrum města Mariánské Lázně a do centra je to pouhých 10 minut chůzí.


Ubytování
Hotelový komplex je rozsáhlý a je složen celkem ze 107 pokojů (včetně depandace Vítkov), z toho 1 apartmán s vanou/WC, televizí, telefonem, minibarem, fénem, připojením na internet. Na pokojích je veškeré vybavení starající se o hostův komfort.


Kategorie pokojů:
Komfort – výhled na město, sejf, župan
Standart Plus – výhled na město
Standart – výhled na lesní svah
Suite – obývací pokoj s oddělenou ložnicí
Dependance Vítkov: Standart – sprcha/WC, televizor, telefon


Restaurace
V Hotelu Vltava - Berounka se nachází restaurace Regina kde si můžete pochutnat na české a mezinárodní kuchyni. Snídaně je servírována formou bufetu. Pokud chcete ochutnat skvělé dezerty, navštivte Café Berounka.

Relaxace
Hotel Vltava - Berounka*** poskytuje širokou nabídku léčebných procedur, hosté mohou využít také bazén s vířivými proudy a whirlpool. Bohatá nabídka léčebných procedur a rehabilitaci v klidném prostředí uprostřed krásné přírody Vás naprosto okouzlí

Okolí
Budete si chtít objednat jakékoliv služby jako například výlety a exkurze, navštivte informační centrum společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně. Zde si můžete objednat výlety do různých měst v okolí jako například  Karlovy Vary, Plzeň, Kynžvart a zámek Metternich, klášter Teplá, zámek a hrad v Bečově nad Teplou, hrad Loket, Františkovy Lázně.

Hotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - Služba na recepci je 24 hodinHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA -  kadeřnictví - holičství Hotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - disponuje kavárnouHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně VLTAVA-BEROUNKA - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel VLTAVA-BEROUNKA, Anglická 475
Mariánské Lázně 35301 Česká Republika
Hotel-Marianske-Lazne-Berounka@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel VLTAVA-BEROUNKA ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: